Lielās Līgo Lustes Alūksnē 2015

Paldies šī pasākuma atbalstītājiem un Lieldraugam Oscar's fish!

Paldies Alūksnes novada domei, Oscar's fish, Alūksnes kultūras centram, Aldarim, kafejnīcai Pajumte Alūksnē, SIA Meža zemes, ABIO, tipogrāfijai Unitedpress, apbedīšanas birojam Smiltājs K, Mozello.lv par mājaslapas izveidošanu, Ieriķu dzirnavas, Impro ceļojumi, SIA Gulbenes-Alūksnes bānītim, Alūksnes ziņas, Malienas ziņas, reģ. laikrakstam Ziemeļlatvija, Dzirkstelei, Draugiem.lv,  1188, Latvijas Šlāgerkanālam un Latvijas mūzikas video kanālam, LMT 4G! Paldies arī r/c veikalam par dalību pasākumā ar radio vadāmajām mašīnītēm un rīkotajiem konkursiem, balvām!

Paldies Alūksnes pašvaldības policijai par kārtību! Paldies Alūksnes ceļu policijai par eskortu gājiena laikā!

Paldies visiem, kuri apmeklēja šo pasākumu un ielīgoja gaidāmos svētkus!

Visas dienas garumā bija daudz dažādu atpūtas iespēju! Bija iespēja vērot pludmales volejbola sacensības ''Katrīnas kauss'', bija iespēja vizināties ar zirdziņiem, lēkāt piepūšamajās atrakcijās, iemēģināt veiklību radio vadāmo automašīnu vadīšanā, ikviens gribētājs izmantoja iespēju uzlēkt gaisā ar Katapultu. Bija militārās tehnikas izstāde (Alūksnes un Ādažu militārās tehnikas paraugdemonstrējumi). Bija iespēja aplūkot motokluba ''Spieķi vējā'' gājienu no Alūksnes dzelzceļa stacijas un īsu brīdi bija iespēja aplūkot arī tvaika lokomotīvi Ferdinants, kura ieradās Alūksnes dzelzceļa stacijā, piešķirot vēsturisku piesitienu.

Paralēli tika atklāts Jaunais Tempļa kalna tilts! Bija viens drosmīgais Jaunlaulāto pāris, kļūstot par pirmo Jauno pāri, kurš svinīgā ceremonijā palīdzēja atklāt jauno tiltu! Paldies Raitim un Līgai par uzdrīkstēšanos un jaunā pāra vedējiem par atbalstu šī pasākuma īstenošanā! Svarīgākais bija paturēt visu noslēpumā, jo Jaunais pāris nemaz nenojauta par šādu kāzu dienas pavērsienu... 

Paldies sakām arī pasākuma vadītājām, mūziķu grupām Rumbas kvartets, Jānim Paukštello, Klaidonim, līnijdejotājām ''Raganiņas'', Kantoris 04, Gunāram un Zanei, Dainim Skutelim, Ingai un Normundam, Hameleoniem, Tranzītam, Ivo Fominam ar grupu, kā arī Kasparam Markševicam!

Alūksnes pilsētas pasākumi spēj pārsteigt ikvienu pasākumu apmeklētāju...

Paldies R/C veikala komandai par par pasākuma filmēšanu no gaisa! Paldies  visiem pasākuma organizatoriem un atbalstītājiem. Mēs visi bijām stipra un radoša komanda!!! 

Uz tikšanos Alūksnē!!! 


Lapa veidota ar Mozello - labāko mājas lapu izveides servisu

 .